Скандал у одеській спортшколі через побиття учениці [відео]

  В Одеській спецшколі олімпійського резерву однокласник побив дівчинку - вона отримала струс мозку. Першу медичну допомогу дитині ніхто не надав - її просто відправили додому. А наступного дня учениця потрапила до лікарні і відтоді до школи не ходить. Родина постраждалої дитини каже, що адміністрація школи тиснула на них, домагаючись, щоби ця історія не набула розголосу.

  Настя Білоус із братом та сестричкою - сироти, їх виховує бабуся. Родина мешкає у підвальному приміщенні гуртожитку. Діти займаються спортом, навчаються у спеціалізованій школі олімпійського резерву. І Настя, і її однокласник, з яким виникла бійка - займаються дзюдо. 19 вересня учителя у класі не було, і що відбулося за дверима - ніхто не бачив.  

  Ігор Велігоненко, охоронець школи №59 м. Одеси: "Преподаватель вышел, уроки и них там были или дальше они там занимались, ну и, как обычно, когда выйдет преподаватель, там какой-то шум, я встал, тут девочка выходит и плачет, я говорю: "Что такое?". "Меня ударил Давид"".

  У протилежної сторони - своя версія бійки.

  Ірина Юріївна, мати Давида Аллахвердієва: "Я вижу грязные брюки: "Что случилось?" "Мам, ты понимаешь что случилось, я зашел искать классную руководительницу и Настя меня ногами выгнала, я ее оттолкнул, но зачем она меня ногами выгнала?""

  Наступного дня Насті стало зле, і її «швидкою» доправили до лікарні. Медики поставили діагноз: струс мозку. Більше тижня дівчина провела у стаціонарі, а на уроки не ходить досі. Каже, боїться школи і скаржиться на головний біль. Бабуся твердить - адміністрація школи просила її не розголошувати конфлікт.

  Тетяна Білоус, бабуся побитої дівчинки: "Были звонки: "Скажите, что она упала, ну со ступенек, ну поскользнулась". Предлагали взятку: "Они тебе столько денег дадут, сколько ты не видела". Я сказала, что никакой взятки брать не буду, тут стоит вопрос о здоровье ребенка".

  Бійка між дітьми сталася три тижні тому. Однак спеціальну комісію для розслідування обставин справи створили тільки минулого тижня - після того, як історія набула розголосу у ЗМІ.

  Валерій Шупарський, начальник управління освіти Одеської міськради: "Администрация школьного учебного заведения виновата в том, что произошло сокрытие данного факта, они знают: они обязаны были предупредить и районный отдел образования и городское упавление образования, тем более, что был элемент правонарушения, это должны быть проинформированы органы милиции".

  У міліції кажуть - проти неповнолітнього справи порушувати не можуть, тож  вирішили оштрафували його матір - за неналежне виконання обов`язків з виховання дитини. Однак, розмір стягнення встановлять після того, як судово-медична експертиза визначить, наскільки серйозну травму отримала Настя.  

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  В Алчевську відбувся Кубок Донбасу з дзюдо
  Наступний матеріал
  Теракт у Афганістані - 4 загиблих
  Теги: