В Алчевську відбувся Кубок Донбасу з дзюдо

  В Алчевську відбувся традиційний Кубок Донбасу з дзюдо. Цього разу участь у його розіграші брали більше двох сотень спортсменів, які представляли чотирнадцять команд з Росії, Білорусі та України.
  Перед початком змагань пройшов майстер-клас з дзюдо у виконанні чемпіонів світу та Європи - Георгія Зантараї і Володимира Сороки. Для обох спортсменів турнір в Алчевську - не порожній звук. Свого часу вони розпочинали кар’єру саме на таких змаганнях. Для дітей же – це справжнє свято, адже не щодня у них є можливість поспілкуватися з легендарними дзюдоїстами.

  Не пропустив звітний турнір і Тимур - хлопчина, який прославився під час Євро-2012. Він теж займається дзюдо, але в змаганнях поки що участі не брав. Як і завжди, Кубок Донбасу пройшов на найвищому рівні - особливо організатори пишаються суддівством. До Алчевська приїхали найкращі українські рефері, адже найголовніше для дитячих турнірів – справедливий арбітраж. А переможцями змагань стали: серед юнаків команда Луганської міської федерації самбо та дзюдо, а серед дівчат - представниці Білорусі.
  Попередній матеріал
  Володимир Кличко готується до бою з Маріушем Вахом
  Наступний матеріал
  Скандал у одеській спортшколі через побиття учениці [відео]
  Теги: