5.ua

Штурм міськради змусив мера Полтави повернути старі тарифи ЖКП [відео]

  На мітинг під стінами полтавської міськради вийшли майже вісімсот людей, обурених нововведеннями. Від першого серпня містяни мають сплачувати комунальні послуги за підвищеними тарифами. На знак протесту, спочатку перекривають рух на центральній вулиці..

  Пікетувальники: «Одні старички, а вони повишають цени. Ми заробляли, робили оце по камушкам і наші батьки, і ми, а вони!»

  Пікетувальники: «Одержую 1100 гривень. За ці гроші я єлє живу. І я хочу, щоб комунальні тарифи повернулись назад».

  Роман Товстий, голова Полтавської міської організації партії «УДАР»: «Тільки завдяки тому, як громада наша виходе висловлювати свої протести, він повинен слухати нас. Тільки таким методом можна достукатися до нього, до його голови, так сказати».

  Мітингарі зажадали розмови з міським головою. Втім, зранку його на робочому місці немає. Обурені протестувальники починають штурм мерії .

  Міліція намагається стримати натовп – та більше сотні мітингарів таки прориваються до будівлі. Протестувальники вибивають двері кабінету міського голови.

  Врешті-решт, у супроводі правоохоронців з'являється і сам міський голова.

  Олександр Мамай, міський голова Полтави: «Наступного разу, будь ласка, якщо ви надумаєте прийти до міської ради – я готовий з усіма поспілкуватися, але повідомляйте хоча б за один день».

  Мітингарі передають меру петицію з дев'ятьма тисячами підписів. Вони вимагають скликати позачергову сесію і скасувати нові комунальні тарифи. Інакше – вимагають відставки міського голови. Вислухавши людей, Мамай залишає кабінет через запасні двері. Люди вирішують: якщо до них не дослухаються, наступним кроком буде облаштування наметового містечка під стінами міськради.

  Лілія Ржевська, Роман Коба, Полтава, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  В Іспанії проходять мотоперегони «Гран-прі Арагону»
  Наступний матеріал
  У Києві намагались зірвати показ фільму про доступ до публічної інформації
  Теги: