Авто на єврономерах
Авто на єврономерах 5 канал

Штрафи для власників "євроблях" від літа істотно зростуть – ДФС

В окремих випадках передбачається можливість конфіскації автомобілів на "єврономерах"

Уже невдовзі, від кінця травня цьогоріч, власники машин на "єврономерах" за нелегалізовані автівки будуть змушені сплачувати штрафи до 170 тис. гривень. Про таке нагадує прес-служба Державної фіскальної служби.

Як стало відомо, суворіше покарання чекає на тих власників авто на іноземній реєстрації, які не потурбувалися про їх митне оформлення до 24 травня 2019 року.

"До уваги власників авто на "єврономерах" – відповідальність за знаходження нелегалізованих авто на митній території України у травні 2019 року значно зросте! Від кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуватимуться, зростуть до 170 тис. грн, а в окремих випадках передбачається можливість застосування конфіскації таких авто", – йдеться у повідомленні.

Додамо, що згідно з українським законодавством, покарання чекає не лише на тих, хто безпосередньо провозив машини в Україну, а й на тих, хто ними керує.

У ДФС наголошують: "Одним із завдань митниці є боротьба з порушеннями митних правил. Разом з тим, акцентуємо Вашу увагу, що митниця не є каральним органом, метою якого є притягнення до адміністративної відповідальності".

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року набули чинності закони №2611-VIII і №2612-VIII про зниження акцизу на легкові автівки, а також про посилення контролю над переміщенням і використанням авто на іноземній реєстрації.

Вони передбачають, зокрема, що звільняються від відповідальності за порушення митних правил особи, які ввезли "євробляхи" протягом 1 січня 2015 р. – 24 листопада 2018 р. і при цьому порушили митне законодавство України. Втім, такі особи мають легалізувати автомобілі до кінця травня 2019 року. 

Дивіться також фотогалерею: 

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Школярам дозволять зараховувати міжнародні сертифікати й дипломи з іноземної мови як ДПА – МОН
Наступний матеріал
Це розв'язало б Керченську кризу: країни НАТО закликали РФ негайно звільнити захоплених українських моряків
Loading...