Захисники Кримського
Захисники Кримського 5.ua

Що роблять "випускники школи диверсантів" РФ на Бахмутській трасі – сюжет

На позиціях поблизу Кримського на Луганщині нині фіксують збільшення кількості ворожих ДРГ. Диверсанти чи не щоночі намагаються впритул підійти до позицій ЗСУ – для розвідки й обстрілів

До бойовиків тут трохи більше ніж кілометр, і тому вдень – дуже тихо. Однак попри це армійці радять пересуватися лише окопами. Вони з'єднують тут майже усі бліндажі і спостережні пости. Військові кажуть: від цього залежить їхня безпека.

Бойовики обстрілюють лінію оборони біля Кримського щоночі. Гатити починають, щойно сутеніє. У четвер, 9 листопада, цілити по позиціях розпочали близько 20:00.

"Важкий кулемет почав працювати по наших позиціях. Потім кілька важких мін прилетіло. Ми змушені були давати вогонь у відповідь. Після цього вони швидко припинили. Побачили, що відповідь є. Провокація не дуже вдалася їм", – зазначає військовий Володимир.

"Противник останні дні активізувався по всій смузі нашої оборони. Використовував важке озброєння, 120-міліметрові міномети, великокаліберні кулемети та СПГ. Двоє військовослужбовців нашого мотопіхотного батальйону загинули – сержант та старший лейтенант", – розповідає боєць Владислав.

Зі збільшенням обстрілів активізувалися і диверсанти. Працюють по 2-3 пари одночасно. З позицій найманці прикривають своїх розвідників мінометним вогнем. За поведінкою противника вояки вирахували – вартують на супротивних позиціях так звані "ополченці". А у диверсійні вилазки ходять професійні найманці.

"Звичайний – там з якогось села чи з хутора з тієї сторони, він буде сидіти собі в окопі та відстрілюватися. А ті, хто ходять, знають свою роботу. Вони навчені цьому і роблять те, що їх навчили", – запевняють армійці.

За розвідданими, на цій ділянці фронту так звані випускники школи диверсантів бойовиків складають іспити. Район Бахмутської траси вони використовують як полігон. Про ситуацію детальніше – дивіться у сюжеті:

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Пейзажі війни": бойовий підрозділ поділився фото з передових позицій

Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни

Попередній матеріал
Спалах кору в Луцьку: у чому небезпека "відмовників" та як вберегтися
Наступний матеріал
Чим надміру нейтральна позиція ОБСЄ допомагає Кремлю – ексклюзивне інтерв'ю з Іриною Геращенко
Loading...