Facebook / Юрий Бирюков

Що побачив Полторак у солдатській їдальні: харчі для бійців на підлозі, пиво тиловика у холодильнику

Міністр оборони гостро відреагував на антисанітарні умови, в яких зберігали неякісні й зіпсовані харчі для армійців

5.ua вже повідомляв про раптовий візит міністра оборони України Степана Полторака до однієї з їдалень військовослужбовців 28-ї механізованої бригади – там саме Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення перевіряв умови харчування бійців та місця зберігання продуктів. За результатами перевірки міністр оборони звільнив капітана цієї частини, який відповідав за якість харчування, передає "5-й канал".

Неякісні й зіпсовані продукти, якими годували армійців, зберігалися у неналежних антисанітарних умовах – сире м'ясо просто на підлозі, поруч із сосисками, рибою та сирами при температурі +20.

Натомість, в холодильниках – пиво, яке охолоджували точно не для того, щоби вгамувати спрагу солдатів. Попри усе це, від жодного армійця цієї частини – ані від солдатів, ані від їхніх командирів – скарг не надходило, а у журналі звітів записано: їжа якісна й порції достатні. Також міністерство має намір позиватися до постачальника неякісної продукції.

"Висновки з сьогоднішньої історії: перевіряти будемо всіх. Договори будемо розривати і укладати нові. Лобі з ВР і лобі всередині МО не допоможуть. Мости спалені. Систему харчування будемо міняти", - зазначив з цього приводу радник Президента Юрій Бірюков, який також брав участь у перевірці солдатської їдальні разом з міністром.

Нагадаємо, дії винних у масовому отруєнні військовослужбовців 169-го навчального центру "Десна" можуть кваліфікуватися як державна зрада. Про це повідомив начальник центру розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України Дмитро Марченко.

Попередній матеріал
Лисичанськ святкує другу річницю звільнення від окупації
Наступний матеріал
У Мюнхені поліція затримала можливого спільника стрільця – лікувалися в одній клініці
Теги:
Loading...

Полторак несподівано перевірив солдатську їдальню на Одещині і заявив про "суворе покарання" посадовцям

Полторак: Усі порушення щодо забезпечення ЗСУ мають розглядатися як злочини проти держави

Полторак розжалував до рядового та звільнив заступника командира бригади ЗСУ за продаж озброєння

Полторак розповів деталі реформи ЗСУ