"Шахтар" - "Барселона": прогноз матчу від восьминога Павла [відео]

  Перше пророцтво від алуштинського восьминога Павлика. Він спрогнозував результат завтрашнього футбольного матчу, що відбудеться між донецьким "Шахтарем" та іспанською "Барселоною". Віщування - не на користь донеччан.

  Дві цілком однакові, свіжі чорноморські мідії в двох контейнерах з емблемами команд- опускають на дно акваріума. Тримісячний молюск одразу прямує до годівниць. Для восьминіга – це гра під час сніданку, для працівників акваріума та футбольних уболівальників – вирішальна мить. За кілька хвилин Павло витягне мідію і напророчить перший матч 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.

  Тижневі тренування справді позначилися на поведінці та вміннях Павлика: сміливо підпливає до контейнерів і легко знімає кришки. От лише зараз, немов, розгубився. Спочатку потягнувся до годівнички з емблемою "Шахтаря", і навіть, охопив її щупальцями, однак зненацька передумав. Перебрався на сусідній контейнер, зірвав з нього кришку і витяг мідію.

  Засмучених прогнозом уболівальників заспокоюють працівники акваріума - напередодні, під час тренувань, молюск впевнено відкривав лише годівничку із логотипом донецької команди. Для самого ж Павлика цей прогноз є вирішальним - якщо пророцтво здійсниться, в нього будуть шанси пророкувати результати матчів на Євро-2012.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Крим, Алушта, 5 канал


  Попередній матеріал
  Ситуація в Японії станом на 05.04.2011 [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Каддафі дозволив розстрілювати незгодних ще до початку протестів
  Теги:
  Loading...