ЗНО
ЗНО 5 канал

Шахраї в мережі продають фейкові відповіді до ЗНО-2021 – центр оцінювання якості освіти

  Читайте по-русски
  Аби переконати потенційних покупців, шахраї навіть надсилають листа з буцімто офіційної скриньки розробника тестів

  Напередодні ЗНО в інтернеті знову почали продавати фейкові відповіді до ЗНО-2021, причому, аби переконати випускників та батьків у достовірності, шахраї постійно вигадують нові схеми. Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.

  "Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2021 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації", – зазначили в центрі.

  Так, для переконливості шахраї надсилають потенційним покупцям фейкових відповідей на питання ЗНО листа з буцімто офіційної скриньки УЦОЯО.

  В центрі запевняють, що придбати в інтернеті справжні тести ЗНО неможливо.

  "В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності", – наголосили в УЦОЯО.

  В центрі зауважили, що деякі з шахраїв ставлять логотип УЦОЯО на свій "товар" і порадили учням та батькам відхиляти сумнівні пропозиції, аби не бути ошуканими.

  Для ретельної підготовки до ЗНО та перевірки своїх знань фахівці центру радять проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі.

  Нагадаємо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбуватиметься з 21 травня до 15 червня.

  Попередній матеріал
  Стало відоме можливе місце зустрічі Зеленського і Байдена
  Наступний матеріал
  Через діяльність Пенсійного фонду: "Укрпошта" вимкне термінали сторонніх банків у своїх відділеннях – Смілянський
  Loading...