5.ua

Севастопольські кадети не збираються переходити на бік окупантів

  Один із курсантів севастопольської морської академії імені Нахімова, що сьогодні заспівали гімн на знак протесту проти підняття окупаційного прапора, повідомив телефоном 5 каналу: ніхто з них переходити на бік Росії не збирається, хоча, такі пропозиції до курсантів надходять.

  Їм пропонують більші стипендії та лякають тим, що на материковій Україні на них ніхто не чекає.

  Курсант: "Все в звичайному режимі – відпочинок, підготовка. Пропонують переходити, провокують. Кажуть, що там краще життя, що там більші заробітні плати – і офіцерам, і складу. Курсантам – "стипендия будет больше". Нас провокують, кажуть, що в Україні нас не ждуть, що нас там рахують як зрадників Батьківщині. Я не збираюсь служити цій Росії, я бачив їхні методи. Але хлопці тримаються. Всі патріоти. І ми повертаємося на Україну. Ми будемо служити в своїй країні".

  Нагадаємо, у севастопольській морській академії імені Нахімова вранці український прапор і стяг ВМС України замінили російським. На знак протесту кількадесят курсантів проігнорували церемонію, і коли на плацу лунала російська музика – вони заспівали Гімн України.

  Попередній матеріал
  Турчинов: Українські військові знають, що їм робити к Криму
  Наступний матеріал
  Міноборони: Повітряні сили Збройних сил України виконують навчально-бойові завдання
  Теги:
  Loading...