5.ua

Турчинов: Українські військові знають, що їм робити к Криму

  Інформація про те, що українські військовослужбовці в Криму не знають, як діяти, не відповідає дійсності. Про це 21 березня заявив на брифінгу в.о. президента Олександр Турчинов, коментуючи питання про те, чому українські моряки в Донузлаві не отримали вказівок, як вирватися з блокади.

  Турчинов зазначив, що і без того критична ситуація, в якій опинилися українські військові в Криму, ускладнюється тиском на їхні родини, а також дезінформацією з боку російських військових.

  "Коли в пресу вкидається інформація про те, що люди не знають, що їм робити - це неправда. Міністерство оборони та Генеральний штаб ставить перед нашими військовими моряками на території Автономної Республіки Крим задачу захищати свої кораблі, свої військові частини від нападників. Там, де наші військові діють рішуче, згідно військовим статутам і Конституції, а також свого військового обов'язку, провокації провалюються", - сказав він.

  Турчинов підкреслив , що робиться все можливе для матеріально -технічного забезпечення українських військових частин у Криму.

  "У випадку блокування можливості доставки продуктів харчування, питної води ми будемо використовувати можливості Червоного Хреста. Але сьогодні забезпечення не припиняється" , - зазначив він.

  Турчинов також підкреслив , що українська влада цілком усвідомлює існуючі загрози для сімей військовослужбовців. Він зазначив, що для того, щоб прийняти сім'ї військовослужбовців на материку, вже готуються санаторії , пансіонати і будинки відпочинку.

  Нагадаємо , раніше повідомлялося , що бійці Чорноморського флоту України скаржилися на відсутність вказівок з боку влади та відсутність провіанту.

  Попередній матеріал
  Фірташа звільнили під заставу
  Наступний матеріал
  Севастопольські кадети не збираються переходити на бік окупантів
  Теги:
  Loading...