5.ua

Міноборони: Повітряні сили Збройних сил України виконують навчально-бойові завдання

  Особовий склад Повітряних сил Збройних сил України відпрацьовує виконання різнопланових завдань у складі міжвидових угруповань. Про це 21 березня повідомили у Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України.

  До проведення навчань Збройних Сил України задіяні літаки і вертольоти тактичної, транспортної та спеціальної авіації, дивізіони зенітних ракетних військ та підрозділи радіотехнічних військ, частини розвідки. У ході перебазування підрозділів в райони навчань відпрацьовувалися питання подолання системи протиповітряної оборони, перехоплення повітряних цілей та авіаційної підтримки дій Сухопутних військ під час виконання ними тактичних бойових завдань з бойовими стрільбами, проводилися бомбометання на авіаційних полігонах.

  "За планами льотно-тактичних та тактико-спеціальних навчань відпрацьовуються питання організації взаємодії окремих підрозділів Повітряних Сил і Сухопутних військ, виконання спеціальних завдань щодо перекидання підрозділів високомобільних десантних військ, вантажів, ведення комплексної повітряної та візуальної розвідки, організації всебічного їх забезпечення, нарощування системи управління та перевірки її стійкого функціонування в умовах радіоперешкод", – про це повідомив начальник оперативного управління – заступник начальника штабу Командування Повітряних сил ЗСУ генерал-майор Віктор Гамора.

  Генерал-майор Віктор Гамора також повідомив, що під час навчань здійснюються маневри та ведуться протиповітряні "бої" підрозділами зенітних ракетних військ, узгоджуються питання безпеки польотів авіації через бойові порядки підрозділів ППО. Під час виконання практичних дій військ в умовах, максимально наближених до бойових, оцінюються можливості озброєння і військової техніки, способи та прийоми застосування підрозділів різного призначення.

  "Рівень підготовки та злагодженості дій підрозділів родів військ Повітряних Сил, у тому числі з підрозділами Сухопутних військ достатньо високий, є чітка взаємодія при виконанні навчально-бойових завдань…", – зазначив генерал-майор Віктор Гамора. 

  Нагадаємо, раніше повідомлялось про те, що українські військові знають, що їм робити к Криму – це заявив в.о. президента Турчинов.

  Попередній матеріал
  Севастопольські кадети не збираються переходити на бік окупантів
  Наступний матеріал
  Посли країн ЄС відвідують східні регіони України
  Теги:
  Loading...