5.ua

Посли країн ЄС відвідують східні регіони України

  Посли Франції, Чехії та Литви відвідали Дніпропетровськ в рамках проекту Східного партнерства з ЄС. Вони приїхали дізнатися, які проблеми є у східних регіонах України, та як на них реагує суспільство.

  Кажуть – інформація ця потрібна, аби подальша співпраця з Україною була якомога продуктивнішою. У Дніпропетровську посли зустрілися із студентами та бізнесменами. Спудеїв, зокрема, найбільше цікавили програми співпраці українських та європейських вишів, підприємці ж непокоїлися – як скоро та на яких умовах зможуть продавати свої товари на європейський ринок. В рамках місії, окрім Дніпропетровська, посли вже побували в Донецьку та Луганську. Результати спостережень дипломати доповідатимуть у Брюсселі. Вже через два тижні з аналогічною місією посли збираються до Одеси, Херсону та Миколаєва.

  Петр Мареш, посол з особливих доручень з питань Східного партнерства ЄС МЗС Чеської республіки: "Украина была наиболее не популярной страной в мире, так и было, давайте откровенно. Сегодня по-другому: никогда не было больше согласия в Евросоюзе, что надо помогать Украине как сегодня. Теперь огромная возможность использовать настроения Евросоюза…это не будет у вас всегда. Надо использовать эту возможность очень быстро. Это вот украинская задача".

  Володимир Новосельцев, аспірант дніпропетровського національного гірничого університету: "Впечатлили, в первую очередь, адекватные ответы, то, что проходило все в формате по-русски, не было никаких недопониманий и дальнейшая перспектива она есть, то, что люди все доступно объяснили, в принципе, есть о чем задуматься".

  Попередній матеріал
  Міноборони: Повітряні сили Збройних сил України виконують навчально-бойові завдання
  Наступний матеріал
  Луцькі студенти влаштували ходу на честь підписання угоди про асоціацію з ЄС
  Теги:
  Loading...