5.ua

Луцькі студенти влаштували ходу на честь підписання угоди про асоціацію з ЄС

  Студентське віче відбулося у Луцьку. Молодь нагадала – рівно чотири місяці тому студенти вийшли на Євромайдани на підтримку підписання угоди про асоціацію України та ЄС.

  Нині ж спудеї усіх навчальних закладів міста, з національними прапорами та символікою Євросоюзу, влаштували ходу центральними вулицями Луцька. Йшли двома колонами на зустріч один одному і зустрілися на центральній площі міста. У заході взяли учать майже дві тисячі студентів. Усі вони раділи, що їхня акція співпала із днем підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС та вшанували пам’ять двадцятитрьохрічного волинянина, героя Небесної сотні, Василя Мойсея.

  Володимир Ковальчук, студент: "Звичайно, це день перемоги, бо починаючи з 21-го листопада ми стоїмо тут і відстоюємо позицію: Україна є частиною Європи і ми насправді хочемо гідне майбутнє".

  Владислав Брунець, студент: "Я думаю, євроінтеграція допоможе нам в зменшенні корупції. В нас країна має розвинутися в іншу сторону і, я надіюся, бути країною у вісімці".

  Роман Перванчук, співорганізатор студентського Віче: "Ми зібралися тут для того, щоби віддати шану героям "Небесної сотні" і щоб нагадати, що саме за євроінтеграцію, за підписання Асоціації з ЄС, молодь, студентство 4 місяці назад вийшли на всі майдани нашої країни".

  Попередній матеріал
  Посли країн ЄС відвідують східні регіони України
  Наступний матеріал
  Кремль демонстративно не зважає на санкції США та ЄС
  Теги:
  Loading...