Олег Сенцов
Олег Сенцов Facebook / Людмила Денісова

"Прошу вибачення в тих, кого я підвів": Сенцов заявив, що припиняє голодування під загрозою примусового годування – фото листа

За інформацією адвоката Дмитра Дінзе, Сенцов вийде з голодування 6 жовтня

Юрист Дмитро Дінзе, який представляє інтереси незаконно засудженого в РФ українського режисера Олега Сенцова, підтвердив, що його підзахисний припинить голодування 6 жовтня. Про це повідомляє телеканал "Настоящее Время".

Читайте також: МЗС України звернулося до Росії з терміновою заявою щодо Сенцова

А журналіст і ведуча "5 каналу" Яніна Соколова опублікувала у Facebook фото листа Олега Сенцова з Лабитнангі, світлину якого їй переслав адвокат режисера Дмитро Дінзе. Цей самий лист опублікував на своїй сторінці у Facebook відомий російський журналіст Антон Наумлюк. У листі йдеться, що Сенцов припинить голодування через критичний стан здоров'я, а також тому, що йому погрожують завтра почати примусове голодування.  

"У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також патологічними змінами у внутрішніх органах, що почалися, в найближчий час до мене мають застосувати примусове харчування. Моя думка при цьому вже не враховується, нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я і небезпеки. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів з порятунку життя пацієнта. В цих умовах я змушений припинити своє голодування з завтрашнього числа, тобто з 06.10.18 року", – написав Сенцов.

Режисер також дописав: "145 днів боротьби, мінус 20 кг ваги, плюс підірваний організм, але мета так і не досягнута. Я вдячний всім, хто підтримував мене і прошу вибачення в тих, кого я підвів... Слава Україні! Олег Сенцов. 05.10.18 року".

У свою чергу, адвокат Сенцова уточнив, що його підзахисний напише заяву про припинення голодування і вона буде віддана керівництву колонії завтра.

"Було три версії припинення голодування: одна – тиждень тому, одна – з сьогоднішнього дня, одна – з завтрашнього. Можу сказати, що Олег напише заяву про припинення голодування і вона буде віддана керівництву колонії завтра", – сказав Дінзе.

Дивіться також, що розповів адвокат Олега Сенцова:

Як інформував 5.UA, незаконно заґратований український режисер Олег Сенцов оголосив безстрокове голодування з вимогою звільнити всіх українських бранців Кремля ще 14 травня. 7 серпня адвокат Сенцова розповів про погіршення здоров'я українця. 8 серпня сестра Сенцова отримала від нього лист, у якому українець каже, що "кінець близький, і він це не про звільнення". Зі слів сестри, ув'язнений майже не піднімається з ліжка і стан здоров'я Сенцова катастрофічний.

Попередній матеріал
"Революція на граніті": про першу пробу сил студентства у програмі #Кендзьор – відео
Наступний матеріал
Керченський міст після аварії: як "потопельника" намагаються прикрити – відео
Loading...

Відома французька актриса закликала звільнити Сенцова

Геращенко обурилася заявами "російської генеральші" щодо Сенцова

Худорлявий, з втомленим поглядом: з'явилося нове фото Олега Сенцова

Сенцова з колонії вивезли до лікарні в Лабитнангі – ЗМІ

Верховна Рада офіційно висуває Олега Сенцова на Нобелівську премію миру – Парубій

Віра та надія на краще: Сенцов написав ще один лист