Ляшко
Ляшко 5 канал

"Сенсації ви не знайдете": Ляшко перевірив Миколаївську область, де не підтверджено жодного випадку COVID-19

Читайте по-русски
За його словами, вся справа в правильному алгоритмі роботи

Не слід шукати "сенсації" в тому, що на Миколаївщині немає коронавірусу. Про це заявив Віктор Ляшко.

Головний санітарний лікар приїхав з інспекцією до Миколаєва. За його словами, вся справа в правильному алгоритмі роботи.

Ляшко зазначив, що перевірив всі рівні меддопомоги, які займаються виявленням та лікуванням COVID-19. І від швидкої допомоги до інфекційних лікарень суттєвих порушень не виявив.

"Сенсації ви не шукайте і не знайдете. Ми пропрацювали чотири рівні надання медичної допомоги, які алгоритми працюють. І де, можливо, алгоритми не допрацьовують до кінця і треба посилити", – сказав головний санітарний лікар країни.

Він зауважив, що в Миколаївській області дотримуються алгоритму – всіх із підозрою на коронавірусну хворобу везуть саме в ті заклади, які визначені для прийому хворих із коронавірусною хворобою. Це дозволяє запобігти інфікуванню медпрацівників.

"Якщо привозять хворого з підозрою в непідготовлені заклади. Заклад забезпечений засобами індивідуального захисту. Як одноразовими, так і багаторазовими. Медичні працівники готові працювати", – підсумував Ляшко.

Як повідомляв 5.UA, на Миколаївщину приїхали фахівці МОЗ, які перевірили, чи не приховує щось тамтешня влада від громадськості.

Попередній матеріал
Особливий режим пересування: у вихідні на Буковині зачинять усі продуктові магазини та АЗС
Наступний матеріал
Коронавірус в Україні: брифінг МОЗ щодо ситуації станом на ранок 10 квітня
Loading...