фото ukranews.com

СБУ затримала російського шпигуна

  Служба безпеки України затримала громадянина Російської Федерації В.Макарова, кадрового співробітника Головного розвідувального управління Генерального штабу збройних сил РФ котрий вербував наших громадян для отримання інформації, що становить державну таємницю.

  Про це повідомляє Прес-центр СБ України

  Встановлено, що іноземець протягом двох років перебував на території України під чужими установчими даними, як громадянин України, і активно вербував наших громадян, переважно військовослужбовців, для отримання інформації, що становить державну таємницю.

  Крім того, під прикриттям співробітника ГО «Антикорупційний комітет України» російський шпигун збирав компрометуючі матеріали корупційного характеру на посадових осіб держави та передавав їх до Росії для шантажу українських посадовців.

  20 березня у м. Чернігів зловмисника затримано «на гарячому» під час одержання ним документації з грифом «таємно» стосовно новітніх систем самонаведення боєголовок. Згідно з висновком державного експерта з питань таємниці, документи, отримані іноземцем, належать до відомостей, розголошення яких створює загрозу національним інтересам і безпеці держави.

  СБ України розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст 114 (шпигунство) Кримінального кодексу України. 

  Попередній матеріал
  Сербія підтримує суверенітет і територіальну цілісності України
  Наступний матеріал
  Агентство Standard & Poor's погіршило прогноз по кредитному рейтингу Росії
  Теги:
  Loading...