5.ua

СБУ затримала організаторів диверсійних груп на Луганщині

  19 березня співробітники Служби безпеки України затримали трьох осіб, які підозрюються у створенні диверсійних груп на території Луганщини, зокрема, лідера угруповання та колишнього полковника міліції.

  Про це повідомляє Прес-центр Служби безпеки України.

  Працівниками СБУ встановлено п’ять професійно облаштованих конспіративних квартир для розміщення диверсійних груп. Під час обшуку в приміщеннях виявлено детальні інструкції із завданнями для дестабілізації ситуації в державі, захоплення будівель органів влади та зриву виборів президента України у травні цього року. Вилучено також нарізну вогнепальну зброю, інструкції зі стрілкової справи, списки учасників груп та гроші. Зловмисники здійснювали суспільно-небезпечні акції, провокували бійки з міліцією, тероризували місцевих активістів.

  Отримані дані, у тому числі покази затриманих, свідчать про те, що на території регіону діяли дві підготовлені диверсійні групи. У рамках кримінального провадження, розпочатого за ознаками злочину, передбаченого статтею 258 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи), Служба безпеки України встановлює всіх учасників диверсійних угруповань та здійснює заходи з їх затримання.

  Попередній матеріал
  Велика сімка проведе засідання без Росії
  Наступний матеріал
  Дії депутатів від “Свободи” на Першому національному спричинили скандал
  Теги:
  Loading...