СБУ у Львові викрила переселенців, які проводили фінансові махінації з соцвиплатами

  Під час оформлення документів на соцвиплати переселенці подавали неправдиву інформацію

  У Львові співробітники Служби безпеки викрили факти незаконних виплат вимушеним переселенцям з районів проведення антитерористичної операції. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

  Під час оформлення документів на соцвиплати шахраї подавали неправдиву інформацію про підстави для відшкодування витрат на проживання та оплату комунальних послуг.

  Такі випадки були зафіксовані в кількох районах Львова. За матеріалами СБУ поліція відкрила кримінальне провадження. Тривають невідкладні слідчі дії для притягнення причетних до розкрадання держбюджету до відповідальності.

  Раніше міністр соціальної політики Павло Розенко заявив, що протягом 2015 року відомство припинило виплати 150 тисячам пенсіонерів з окупованих територій Донбасу та Криму, які зареєструвалися як переселенці на вільній частині України, однак насправді там не проживають.

  Нагадаємо, понад 90% населення України ставляться позитивно до вимушено переселених осіб. Про це розповів заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

  Попередній матеріал
  Президент дозволив іноземцям проходити службу за контрактом у ЗСУ
  Наступний матеріал
  Правоохоронці перекрили наркоканал з Нідерландів до України

  Тука розповів, як українці ставляться до вимушених переселенців

  Страйк у Краматорську: переселенці вимагають відновлення соцвиплат

  За 3-4 місяці запрацює єдина електронна база даних переселенців – Мінсоцполітики

  Паперові пенсійні картки переселенців будуть недійсні з 1 серпня