Паперові пенсійні картки переселенців будуть недійсні з 1 серпня

Посвідчення необхідно переоформити на електронний документ

Паперові пенсійні картки внутрішньо переміщених осіб будуть недійсні з 1 серпня. Про це повідомили у столичному Пенсійному фонді. Їх необхідно переоформити на електронний документ.

Для цього потрібно звернутися до приймальні пенсійного фонду й написати відповідну заяву. При собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код та нинішнє пенсійне посвідчення. Новим електронним документом можна буде навіть розрахуватися у магазинах чи сплачувати комунальні послуги в банку.

"Тобто ця картка дає можливість і вести облік щодо надання і послуг, і субсидій тощо. Тобто це формується база пенсіонерів… У даний момент ми починаємо працювати з переміщеними особами, згодом можливо будуть такі посвідчення і для інших наших пенсіонерів", – повідомив начальник ГУ Пенсійного фонду України у Києві Володимир Аніканов.

Нагадаємо, раніше у СБУ заявили, що виплати на фіктивних переселенців щомісяця вимивають з державного бюджету кілька мільярдів гривень. За приблизними підрахунками, кількість фіктивних переселенців коливається у межах від 500 до 900 тис. осіб.

Попередній матеріал
Екс-заступник міністра фінансів Макеєва розповіла про причини свого звільнення
Наступний матеріал
Яресько перейшла на нову роботу

Розенко: Пенсії будуть виплачені вчасно попри важке становище Фонду

Мінсоцполітики: Пенсійний фонд України – банкрут, підвищення пенсійного віку – крайня міра

В Україні 10 млн осіб фінансують 12,3 млн пенсіонерів – Третьякова

Розенко: Пенсійний фонд не платив "мертвим душам" - документ

Вимушені переселенці не можуть отримати пенсію: журналісти "5 каналу" з'ясовували причини

На сьогодні порушено близько 40 кримінальних справ проти чиновників, які сприяли "пенсійному туризму" в зоні АТО - Розенко