Обшук АРМА
Обшук АРМА Facebook | Галина Янченко

СБУ прийшла з обшуками до центрального офісу АРМА

Читайте по-русски
Також слідчі дії відбуваються за місцем проживання керівництва Нацагентства

Правоохоронні органи проводять обшуки в центральному апараті Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), повідомила прес-служба відомства.

"У приміщенні центрального апарату АРМА, а також за місцем проживання кількох співробітників агентства правоохоронні органи проводять слідчі дії в рамках кримінального провадження", – зазначили в Нацагентстві.

Також там наголосили, що керівництво і працівники АРМА сприяють представникам силових структур, надаючи всю інформацію і документи.

За словами нардепа Галини Янченко, слідчі дії проводить ДБР спільно з СБУ.

Зокрема, обшуки проходять вдома у в.о. голови АРМА Віталія Сігідіна, його заступника з питань управління активами Володимира Павленка та начальника управління менеджменту активів Вахтанга Бочорішвілі.

Депутатка додала, що НАБУ також розслідує низку корупційних епізодів за участю АРМА.

"Весь останній рік я систематично привертала увагу до зловживань АРМА і закликала до негайного перезавантаження управління, а також зверталася з такою пропозицією до президента", – розповіла Янченко.

За її словами, вона зареєструвала два законопроєкти про реформування управління заарештованими активами, які підписали ще 70 нардепів.

Нагадаємо, раніше в АРМА заявляли про погрози, які надходили керівництву і працівникам агентства.

Попередній матеріал
Декларація Тимошенко – тільки готівкою $5,5 мільйонів
Наступний матеріал
Україна знову спробує домогтися від Росії "великоднього перемир'я" – Кравчук
Loading...