Агентство з розшуку та менеджменту активів
Агентство з розшуку та менеджменту активів Facebook / АРМА

В АРМА заявили про скоординовані погрози і залякування

  Читайте по-русски
  Організатори погроз намагаються створити атмосферу страху для працівників органу, зазначили в агентстві

  В Агентстві з розшуку та менеджменту активів заявляють, що погрози насильством щодо керівництва і працівників агентства тривають, причому спроби залякування влаштовуються за місцем проживання членів родин працівників. Про це АРМА повідомило в Facebook.

  "Тривають погрози фізичним насильством щодо керівництва та працівників АРМА, акції залякування влаштовуються безпосередньо за місцем проживання їхніх сімей та членів родин. При цьому організатори злочинних заходів діють у виражено брутальній формі, намагаючись створити атмосферу постійного страху у професійному та приватному житті представників Агентства", – йдеться в повідомленні.

  В АРМА зазначили, що під офісом агентства провокатори періодично вигукують дискредитаційні гасла і поширюють неправдиву інформацію щодо роботи органу.

  За словами представників агентства, також у низці ЗМІ скоординовано поширюється недостовірна і маніпулятивна інформація.

  Водночас в АРМА зазначили, що в спрямованій проти агентства кампанії беруть участь окремі політики, які "публічно звинувачують посадовців органу в незаконних діях на підставі сфальсифікованих відомостей і нічим не підтверджених припущень".

  Також в агенції повідомляють про спроби залякування працівників притягненням до кримінальної відповідальності, обшуками та іншими діями правоохоронців.

  "Подібний вплив на державний орган зі спеціальним статусом є неприпустимим, так само, як неможливою є ефективна реалізація повноважень Агентства в таких умовах. Якщо зацікавлені особи можуть безкарно цькувати і наражати на небезпеку державних службовців за виконання своїх законних функцій, це подає вкрай негативний сигнал для усіх, хто захищає інтереси держави", – наголосили в АРМА.

  В агентстві не навели конкретних прикладів, але зауважили, що готові до діалогу з правоохоронними органами, ЗМІ та громадськістю і можуть роз'яснити будь-яку ситуацію у сфері управління арештованими активами, яка викликає резонанс у суспільстві і закликали правоохоронців провести розслідування всіх інцидентів і захистити працівників органу.

  На початку лютого в АРМА повідомили про те, що невідомі побили вікна в авто і розлили кров у під'їзді особі з керівництва агентства. В органі не уточнили, хто саме може стояти за погрозами, але підозрюють осіб, чиї активи були арештовані у кримінальних провадженнях і передані в управління АРМА.

  Нагадаємо, наприкінці січня напередодні візиту очільника МЗС Угорщини Петера Сіярто в Україну на адресу угорського посольства надійшли погрози.

  Попередній матеріал
  Погода в Україні: в західних областях оголосили найвищий рівень небезпеки
  Наступний матеріал
  На Луганщині бойовики стягнули важку техніку та "Гради" – ОБСЄ
  Loading...