Facebook

СБУ депортувала кремлівського пропагандиста

  Чоловіку заборонили в'їзд терміном на 3 роки

  Служба безпеки України вислала з країни білоруського журналіста Павла Карназицького. Про таке повідомила прес-служба СБУ на своїй сторінці у Facebook.

  За даними правоохоронців, журналіст поширював антиукраїнську пропаганду.

  "Оперативники спецслужби встановили, що іноземець, котрий проживав в Україні нелегально, публічно розповсюджував фейкову інформацію. Зокрема, під час виступів на деяких телевізійних каналах він ставив під сумнів визнані міжнародною спільнотою докази присутності військ країни-агресора на тимчасово окупованих територіях нашої держави", – наголосили в СБУ.

  Крім того, Карназицький неодноразово публікував антиукраїнські матеріали на медіа-ресурсах, підконтрольних терористичним організаціям "ДНР" та "ЛНР".

  Голова СБУ Василь Грицак зазначив, що після введення обмежень на в'їзд російських громадян в Україну спецслужби РФ все частіше залучають до провокацій іноземців.

  "Діяльність подібних проплачених Росією пропагандистів становить загрозу не тільки національним інтересам України, але й суперечить законодавству країн їх походження", – зауважив Грицак.

  Слід зазначити, що 2 січня 2019 року іноземця примусово повернуто до РБ із забороною в'їзду в Україну терміном на 3 роки.

  Як повідомляв 5.UA, російський канал "Russia Today" порушив принцип неупередженості в семи випадках протягом шести тижнів минулого року. Так, у період з 17 березня до 26 квітня 2018 року було досліджено десять програм RT, які висвітлювали політичну проблематику. В семи з них були виявлені принципи неупередженості, що становить серйозне порушення правил телерадіомовлення. 

  Попередній матеріал
  У Сумах з 9-го поверху зірвався ліфт із малям – дитина загинула
  Наступний матеріал
  Французькі, італійські, українські сорти: як у селі на Черкащині виготовляють вишукані сири

  СБУ викрила агітмайстерню, що виконувала доручення спецслужб РФ

  "Потрапите в пекло": Євстратій Зоря розповів про факти тиску на парафіян, що вирішили перейти до ПЦУ

  Справа Катерини Гандзюк: СБУ повідомила кількість підозрюваних

  СБУ викрила злочини російських найманців в Україні, Сирії та ЦАР: оприлюднено список імен

  У Британії телеканал Russia Today визнали упередженим – подробиці

  Суд відпустив одного з організаторів замаху на Бабченка: що відомо