протест ФОПів
протест ФОПів "5 канал" / Петро Троць

#SaveФОП: Поліція посилила охорону біля Верховної Ради через протести підприємців – включення

Читайте по-русски
Демонстрації ще від самого ранку розпочалися в урядовому кварталі Києва

Протестувальною ходою в бік Хрещатика та Бессарабської площі рушили учасники акції "SaveФОП!".

Малі підприємці мітингують проти обмежень, які заважають їм працювати. Демонстрації ще від самого ранку розпочалися в урядовому кварталі Києва. Через збільшення кількості мітингувальників поліція посилила охорону поблизу Верховної Ради.

Представники малого бізнесу вимагають, зокрема, не запроваджувати фіскалізацію та обов'язкове використання касових апаратів. Їх підприємці зобов'язані встановити за власний кошт із 1 січня.

Нині ж бідкаються, що грошей на це просто не мають і такі закони знищать бізнес, який і без того потерпає від карантинних обмежень. Окрім головної вимоги, просять скасувати й карантин вихідного дня.

"Треба захищати свою сім'ю, свою країну, свій бізнес, батьків, дітей. Ми працюємо, сплачуємо податки. Ми в держави нічого не беремо. Ми їй даємо, але вона нас хоче знищити востаннє", – наголошує учасниця акції Ольга.

"Повне скасування фіскалізації! Тому що це вбиває малий бізнес, мікробізнес. У нас же різні поняття малий бізнес і все інше. А це вб'є нас повністю, починаючи від штрафів, закінчуючи всім іншим. У нас же нічого не прописано. Тільки штрафи, штрафи, штрафи!" – обурюється мітингувальник Борис.

Як повідомляв 5.UA, вранці 17 листопада в урядовому кварталі Києва проходив протест підприємців через карантин вихідного дня і введення касових апаратів. Між мітингувальниками та правоохоронцями сталася сутичка. Протестувальники також перекрили рух по вулиці Грушевського.

Попередній матеріал
Криклій розповів, як працюватиме транспорт при введенні жорсткого карантину
Наступний матеріал
Тисячні протести змусили депутатів терміново розглянути відтермінування касових апаратів – включення
Loading...