Самооборона Івано-Франківська привітала жінок із 8 березня

  Активісти Івано-Франківських загонів Самооборони склали зброю та зняли маски, натомість до рук узяли квіти, щоб привітати жінок зі святом.

  Чоловіки у камуфляжній формі у різних районах Івано-Франківська дарували тюльпани жінкам, яких зустрічали на вулицях. Із оберемками квітів містом ходила майже сотня самооборонівців. У такий спосіб, кажуть, хочуть поліпшити настрій жінкам. Понад дві сотні тюльпанів роздарували за дві години.

  Ярослав, координатор Івано-Франківського загону Самооборони: «Самооборона вирішила в такий прекрасний день, жіноче свято вийти до наших прекрасних половинок, привітати. Квітка з рук чоловіка, який у військовій формі - це приємно. Пройшлися головною вулицею міста, подарували квіти, підняли дівчатам настрій і повертаємося на службу».

  Ілона, мешканка Івано-Франківська: «Чесно, дуже приємно, надзвичайно приємно. Ну просто ідеш по своїх справах і тобі дарують посторонні люди квіти - це прекрасно. А також вражаюче, вони мужні, вони сміливі, я безмежно щаслива, що вони є такі і тим більше з такими презентами».

  Попередній матеріал
  У Запоріжжі відбулася акція за мир
  Наступний матеріал
  Святковий флешмоб у формі серця влаштували українські моряки
  Теги:
  Loading...