Пенсіонери
Пенсіонери Jornal de leiria

Самоізоляція для людей віком від 60 років: у МОЗ пояснили заборону пенсіонерам виходити з дому

  Читайте по-русски
  Ті пенсіонери, які залишать домівки, мають ходити виключно до магазинів, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції

  Заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив, що заборона на вихід із дому для пенсіонерів пов'язана із тим, що зараз це головна група ризику. Про це він сказав на брифінгу в понеділок, інформує "Лівий берег".

  "Досить часто і багато питань стосуються людей, яким постанова про нові умови карантину на території України забороняє виходити на вулицю. Чому так відбувається? Я наведу кілька прикладів із вчорашньої статистики летальності. Учора помер чоловік 71 року, чоловік 60 років із серцево-судинними захворюваннями, жінка 84 років із супутньою патологією, чоловік 77 років із серцево-судинними захворюваннями", – заявив він.

  "У більшості людей, старших за 60 років, на жаль, є хронічні захворювання. Ці хронічні захворювання призводять до несумісних із життям станів, коли з'являється коронавірусна хвороба. Тому вирішили, щоб зробити неможливими ризики інфікування людей, старших за 60 років, не виходити їм за межі свого будинку", – сказав Віктор Ляшко.

  Нагадаємо, що 4 квітня 2020 року набрала чинності нова редакція постанови уряду № 211 про карантин. У ньому прописали, зокрема, умови самоізоляції, передбачивши її для людей віком від 60 років. Кабінет Міністрів вирішив дозволити частині пенсіонерів виходити з дому у період карантину як виняток – це стосуватиметься тільки літніх людей, про яких немає кому піклуватися. Згідно з ним, таким пенсіонерам дозволено відвідувати магазини та інші місця торгівлі, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. Також вони обов'язково мають бути в масці.

  Читайте також: У Мінсоцполітики обіцяють допомогти пенсіонерам пережити карантин – що напланували

  Попередній матеріал
  У Дніпрі СБУ "накрила" керовану з РФ ботоферму, що поширювала фейки про COVID-19
  Наступний матеріал
  У Мінінфраструктури пояснили, хто з українців має право на перевезення в транспорті
  Loading...