5 канал

Сама паніка в Україні може бути вагомим результатом для Кремля – директор Центру досліджень армії

  Неприпустимо надалі для українського суспільства лишатися уразливою мішенню, наголосив Бадрак

  Не тільки війна, а сама паніка, сама вимога провести вибори на окупованих територіях можуть бути вагомим результатом для Кремля. І це треба мати на увазі. Про це сьогодні під час круглого столу на тему "Росія проти України: останній шанс Путіна?" заявив директор Центру досліджень армії, конверсії та роззброєння Валентин Бадрак.

  Він сказав, що хоче звернути увагу української влади на те, що неприпустимо надалі для українського суспільства лишатися вразливою мішенню.

  "Я хочу звернутись до влади від імені Центру та експертів з проханням і вимогою переглянути погляди щодо будівництва оборони. Перша позиція – запустити адекватне переозброєння війська. На сьогодні в армії, як і раніше, постачається тільки те, що Україна здатна виробити, а не те, що їй потрібно переважно. Тому запуск оборонного виробництва вимагає також і створення вертикалі управління, яка досі не створена і управляється в ручному режимі", – сказав Бадрак.

  Він також додав: "Друга вимога – це прийти і офіційно оголосити, не методами, а чітким курсом і програмою до професійного війська як ядра оборони. І вирішення військ територіальної оборони. Нагадаю, що понад рік уже законопроект про територіальну оборону знаходиться у Верховній Раді і до розгляду його дуже далеко. Ось це є наші вимоги і прохання до влади".

  Як повідомляв 5.ua, 15 серпня 2016 року заступник міністра у справах окупованих територій Георгій Тука заявив, що РФ має намір повернути Україні окуповані території Донбасу.

  Попередній матеріал
  У Києві на проспекті Григоренка обмежать рух транспорту
  Наступний матеріал
  Турчинов про "російський феномен": Метою Кремля є руйнування єдності ЄС
  Теги:
  Loading...

  Тука розповів, для кого з українців особливо небезпечно їздити в окупований Крим

  Тука: РФ має намір повернути Україні окуповані території Донбасу

  Тука: РФ використає історію про буцімто "українських терористів" у Криму для впливу на росіян

  Росія не готова до повномасштабної війни з Україною – Тука

  Радник Президента розповів, чим загрожує Україні введення воєнного стану

  Радник Президента Бірюков повідомив, в якому разі в Україні оголосять сьому хвилю мобілізації