сайт О.Турчинова

Турчинов про "російський феномен": Метою Кремля є руйнування єдності ЄС

  Турчинов вважає, що в російській агресивній стратегії Україна посідає ключове місце

  Метою Кремля на європейському напрямку є руйнування єдності ЄС та перетворення його складових на корумповані автократії. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов у статті, опублікованій на своєму офіційному сайті.

  "Підтримуючи авторитарні тенденції в регіоні, у тому числі прямо фінансуючи антидемократичні політичні сили, корумпуючи еліти, активно використовуючи криміналітет, Росія виступає чинником руйнування міжнародної безпеки, суспільного регресу і деградації", – зазначив він.

  У статті Турчинов детально проаналізував ситуацію у світі, європейському регіоні, а також у РФ, виклавши своє бачення шляхів розв'язання наявних проблем та конфліктів.

  "Російська агресія в Україні, війни на Близькому Сході, нестабільність та військові конфлікти в Північній Африці, зростання напруженості у відносинах між державами Східної Азії, агресивні провокації КНДР, міжнародний тероризм є симптомами кризи глобальної системи міжнародної безпеки, що з часом тільки поглиблюється", – заявив він.

  Крім того, секретар РНБО додав, що "нинішня спроба геополітичного наступу може стати прелюдією кінця путінського режиму".

  "Сьогодні Кремль вживає всіх заходів до відновлення прямого контролю над державами, території яких колись входили до російської/радянської імперії. Україна, Білорусь, Молдова, Казахстан, країни Південного Кавказу та Центральної Азії – це першочергові об'єкти російської агресії", – зазначив Турчинов.

  Крім того, він переконує, що у російській агресивній стратегії Україна посідає ключове місце – "без її повного підпорядкування завданням Кремля успішне продовження агресивного зовнішнього курсу РФ неможливе".

  "Битва за Україну для путінської РФ, як і для ленінської РРФСР, – поворотний момент. Якщо Кремль переможе, то система європейської безпеки буде остаточно зруйнована, а перед російськими військами відкриється шлях далі на Захід. Якщо Україна вистоїть – розповзання війни буде зупинено", – заявив секретар РНБО.

  Нагадаємо, раніше секретар РНБО заявив, що заява ФСБ про "ДРГ ЗСУ" у Криму – істеричний і брехливий елемент гібридної війни.

  Як повідомлялося, посол України у ФРН вважає, що Росія може здійснити нове "фатальне" вторгнення з території анексованого Криму.

  Попередній матеріал
  Сама паніка в Україні може бути вагомим результатом для Кремля – директор Центру досліджень армії
  Наступний матеріал
  Нова реформа: влада Туреччини достроково звільнить близько 38 тис. ув'язнених
  Теги:
  Loading...

  Турчинов відповів на заяву Путіна: Росія готується до загострення ситуації на Сході

  Турчинов: Заява ФСБ про "ДРГ ЗСУ" у Криму – істеричний і брехливий елемент гібридної війни

  Голова МЗС Литви: Україна може втратити єдиний інструмент для врегулювання конфлікту на Донбасі

  Посол України у ФРН: Росія може здійснити нове "фатальне" вторгнення з території анексованого Криму