gur.mil.gov.ua

Розвідка встановила особи чергових кадрових військових РФ, які воюють на Донбасі

  Прізвища російських кадрових військових, що беруть участь у бойових діях на Донбасі, знову оприлюднила українська розвідка

  Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило, що проти українських армійців воює майор збройних сил Російської Федерації Олександр Павленко.

  Він працює за підробленими документами на прізвище Калашников. В окуповану частину України його відрядили у березні торік. Водночас, за даними розвідників, на Донбасі перебувають засуджені та психічно нездорові російські військові, які у такий спосіб намагаються залишитися на службі.

  Одним із таких офіцерів є підполковник Роман Тітов, який має судимість за перевищення службових повноважень із застосуванням насилля та зброї.

  Крім того, розвідка інформує про наявність забороненого озброєння біля Первомайська та Озерянівки. Там дислокуються ворожі танки, артилерійські системи та "Гради".

  Нагадаємо, розвідники збирають докази воєнних злочинів російських військовослужбовців на окупованих територіях для Міжнародного кримінального суду.

  Попередній матеріал
  Літак на сонячних батареях Solar Impulse-2 приземлився в Аризоні
  Наступний матеріал
  Кримськотатарський ресурсний центр опублікував огляд правопорушень в окупованому Криму
  Теги:
  Loading...

  Українська розвідка виявила ще одного кадрового офіцера РФ, що воює на Донбасі

  Розвідка встановила особи кількох кадрових військових РФ, які воюють на Донбасі

  Голова СБУ назвав кількість кадрових військових РФ, що нині воюють на Донбасі

  Порошенко: На Донбасі 5 тисяч кадрових російських військових