Російська техніка зі замаскованими номерами
Російська техніка зі замаскованими номерами Twitter / Conflict Intelligence Team

Розвідка повідомила, як Росія посилює гібридну агресію проти України

  Читайте по-русски
  Для досягнення своїх цілей Росія використовує комбінацію пропаганди та демонстрації сили

  Країна-агресор на цьому тижні активно поширювала відеозаписи про рух російських ешелонів з технікою у бік українських кордонів та польоти бойової авіації – таку комбінацію силової та пропагандистської форм РФ застосовує для реалізації своїх загарбницьких цілей. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони.

  В ГУР зазначили, що Росія посилює гібридну агресію проти України, комбінуючи силові і пропагандистські форми та методи для реалізації своїх загарбницьких цілей.

  "Зокрема, цього тижня агресором інтенсивно поширювались відеоматеріали про рух російських ешелонів з військовою технікою у бік кордонів з Україною, демонструвались прольоти російських бойових гелікоптерів та літаків і їхня готовність до негайного застосування", – йдеться в повідомленні.

  Водночас російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей наполегливо "рекомендували" місцевим жителям тримати при собі всі документи на випадок стрімкого загострення ситуації нібито з вини України.

  Також на окупованих територіях активно поширювались чутки про заплановану евакуацію літніх людей, жінок та дітей на територію Ростовської області РФ.

  "У такий спосіб Росія спеціально провокувала загострення регіональної обстановки  з метою визначення реакції України та її партнерів для оцінки готовності спільно протистояти російській збройній агресії", – пояснили в ГУР.

  Нагадаємо, станом на 30 березня вздовж державного кордону України розташувалися 28 батальйонних тактичних груп збройних сил Російської Федерації. Головне управління розвідки Міністерства оборони заявило, що Російська Федерація готова до широкомасштабних провокацій проти України. 1 квітня президент Володимир Зеленський заявив, що так звана "гра м'язами" у форматі військових навчань і можливі провокації вздовж кордону є звичною справою Російської Федерації, якою вона намагається створювати атмосферу загрози і тиску під час переговорів.

  7 квітня українська розвідка повідомила, що Росія продовжує перекидати до українських кордонів та на окуповані території своїх військовослужбовців із Західного, Центрального та Східного військових округів. Також пересування російських сил були зафіксовані і в Білорусі.

  Попередній матеріал
  "Ми маємо загрозливу ситуацію": Шмигаль відповів Кличку щодо загальнонаціонального локдауну
  Наступний матеріал
  Прирівняли до соцпрацівників: МОЗ вирішило розпочати вакцинацію священників
  Loading...