фото ГУР

Розвідка оприлюднила аерознімки ворожої забороненої техніки на лінії розмежування

Командування російських військ перешкоджає діяльності представників місії ОБСЄ

Продовжується активне ведення розвідки з метою уточнення бойових порядків сил АТО на передньому краї та визначення об’єктів вогневого ураження в тактичній глибині наших військ. Загалом, за тиждень зафіксовано 25 вильотів безпілотників, із них 3 були залучені з території Росії, передає прес-центр ГУР.

"Командування збройних сил Росії продовжує випробування високотехнологічних зразків озброєння та військової техніки у реальних бойових умовах на тимчасово окупованих територіях України. До окремої роти БПЛА 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ) передано два БПЛА "Інспектор-601" (розроблений закритим акціонерним товариством "Аэрокон", призначений для виконання ударних, транспортних, розвідувальних та спеціальних завдань). Міністерство оборони Російської Федерації вивчає можливість придбання таких БПЛА для потреб російських збройних сил", – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, командування російських військ перешкоджає діяльності представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ для приховування фактів порушення Мінських угод, підготовки до активізації бойових дій та ідентифікації російського озброєння і кадрових військовослужбовців.

/
/
/

Нагадаємо, прес-центр штабу АТО оприлюднив заяву, у якій пояснено клопотання перед СБУ про призупинення акредитації журналістів "Громадського ТБ" Анастасії Станко, Костянтина Реуцького та спеціального кореспондента російської "Нової газети" Юлії Полухіної "до з’ясування всіх обставин". Військові кажуть, що журналісти оприлюднили відео, де чітко видно позиції десантників, їхні обличчя і зброя, та предмети, що можуть стати орієнтирами для ворога.

Попередній матеріал
ГУР: у зоні АТО за тиждень загинуло 28 російських військовослужбовців
Наступний матеріал
У МВС хочуть створити аналог відомого американського Сarfax

ГУР: у зоні АТО за тиждень загинуло 28 російських військовослужбовців

ЄС та НАТО підписали у Варшаві декларацію про співпрацю

Штаб АТО просить позбавити акредитації кількох журналістів за зйомку позицій (оновлено)

Порошенко: Україна може поділитися з НАТО досвідом ведення війни з РФ