фото Громадське ТВ

Розведення сил на Донбасі не означає початок перемир’я – Марчук

  З боку сепаратистів відбуваються обстріли Попасної, яка розташована неподалік КПП "Золоте". В таких умовах складно говорити про розведення сторін конфлікту, бо не можуть бути запроваджені подальші кроки

  Розведення військ і техніки у трьох районах Донбасу не означає, що там почалося перемир’я. Це лише початок врегулювання, який затримується через постійні обстріли з боку бойовиків. Про це в ефірі Еспресо.TV заявив представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук.

  "Синхронне розведення сторін – це ще не все, а лише початок врегулювання. Адже треба ще розмінувати дороги для того, щоб могли по них рухатись патрулі ОБСЄ. В них згідно мандату місії, безпека персоналу є питанням номер один. Якщо немає переконання, що дорога розмінована від закладених мін та тих мін, що не розірвались, то це не вважається прийнятним", – сказав він.

  Він зазначив, що зараз з боку сепаратистів відбуваються обстріли Попасної, яка розташована неподалік КПП "Золоте". В таких умовах складно говорити про розведення сторін конфлікту, бо не можуть бути запроваджені подальші кроки.

  "Лінія фронту відносно стабільна, тобто це всі прикмети позиційної війни, поганої війни. По військовій науці – це коли сторони стоять одна проти одної, добре окопалися, облаштувалися і гатять одна по одній, виснажуючи одне одного", – додав представник України.

  Нагадаємо, раніше сьогодні заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука повідомив, що бойовики почали відведення сил поблизу Станиці Луганської.

  Попередній матеріал
  Україна не давала згоди на зустріч лідерів "Нормандської четвірки" – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Звільнити Сущенка можна лише через обмін - Фейгін
  Теги:
  Loading...

  Тука: Розведення сторін відбувалося за пострілом з ракетниці

  Бойовики почали відведення сил поблизу Станиці Луганської - Тука

  Чим закінчилась перша спроба розведення сил на Донбасі – аналіз

  Рада ЄС назвала точну дату проведення саміту Україна-ЄС

  В ОБСЄ розказали, чому вночі місія не присутня на ділянках розведення сил

  5 канал - трансляція наживо