rian.com.ua

В ОБСЄ розказали, чому вночі місія не присутня на ділянках розведення сил

  У організації підкреслили, що СММ використовує технічні засоби для цілодобового моніторингу і спостереження всієї території Донбасу

  СММ наразі не проводить мобільне наземне патрулювання у нічний час, зважаючи на недостатню видимість і з міркувань безпеки. Такий коментар опубліковано на офіційній сторінці організації у Facebook як відповідь на заяви про те, що СММ ОБСЄ повинна цілодобово бути присутньою на спостережних пунктах на ділянках розведення сил та засобів.

  У ОБСЄ наголосили, що сповнені рішучості здійснювати патрулювання, моніторинг і верифікацію розведення сил та засобів на узгоджених ділянках у районах населених пунктів Станиця Луганська, Золоте і Богданівка-Петрівське.

  "СММ проводить цілодобовий моніторинг і спостереження на всій території Донбасу шляхом використання різних технічних засобів, зокрема стаціонарних камер, безпілотних літальних апаратів (БПЛА) та інших засобів повітряного спостереження. СММ наразі не проводить мобільне наземне патрулювання у нічний час, зважаючи на недостатню видимість і з міркувань безпеки", – зазначається в повідомленні.

  Крім того, в ОБСЄ підкреслили, що місія може ефективно підтримувати процес розведення сил та засобів шляхом верифікації тільки за умови безпечного, надійного і безумовного доступу місії до ділянок розведення, у якому їй часто відмовляють.

  Нагадаємо, для ОБСЄ облаштують спостережний пункт біля Петрівського.

  Попередній матеріал
  Росія точно не буде видавати Плотницького, навіть після деокупації – адвокат
  Наступний матеріал
  П'яний капітан ЗС РФ машиною переїхав жінку на Донбасі – ГУР
  Loading...

  Для ОБСЄ облаштують спостережний пункт біля Петрівського

  СММ ОБСЄ знову скаржиться на міни біля Первомайська й Золотого

  Зрив процесу розведення сторін в АТО: що не вдалося приховати бойовикам від спостерігачів ОБСЄ

  Міни та барикади: бойовики "ЛНР" вкотре не пропустили спостерігачів ОБСЄ