rian.com.ua

Для ОБСЄ облаштують спостережний пункт біля Петрівського

ЗСУ почали облаштовувати спостережний пост і укриття для спеціальної моніторингової місії ОБСЄ біля села Петрівського, де напередодні відбулося розведення сил

Про це повідомив керівник української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню (СЦКК) генерал-майор Борис Кременецький, інформує прес-служба Міноборони.

"Збройні сили України вже розпочали облаштування спостережного посту та укриття для СММ ОБСЄ. Це робиться задля забезпечення безпеки спостерігачів місії та запобігання непередбачуваним ситуаціям на цій ділянці", - наголосив він.

За словами Кремецького, наступним кроком робіт на визначених рамковим рішенням ділянках буде поступове розмінування місцевості, де має утворитися демілітаризована безпечна зона.

Генерал-майор також зазначив, що відповідно до рамкового рішення всі процеси розведення та розмінування мають відбуватися дзеркально з обох боків, "і якщо протилежна сторона цього не буде дотримуватися, українська сторона адекватно на це реагуватиме".

"Розведення сил та засобів на інших ділянках буде здійснюватись згідно з прийнятими рішеннями та виключно при забезпеченні режиму повного припинення вогню та постійному моніторингу СММ ОБСЄ", - підкреслив Кременецький.

Попередній матеріал
Стрілянина у Копенгагені: Поліція підозрює, що це чвари місцевих злочинних угруповань
Наступний матеріал
Негода в Одесі: Сильна злива спричинила в місті транспортний колапс – відео

Синхронне розведення військових біля Петрівського завершено – Марчук

Сьогодні розпочинається синхронне розведення військ біля Петрівського – Марчук

Україна наполягає на відведенні озброєння від Петрівського, і лише потім зі Станиці Луганської – Кучма

Бойовики зірвали процес розведення сторін у Петрівському та обстріляли ЗСУ – штаб