5 канал

Тука: Розведення сторін відбувалося за пострілом з ракетниці

Дуже напруженою є ситуація навколо населених пунктів, де відбувається розведення сторін за рамковою угодою, зокрема, у Золотому, Петрівському та Станиці Луганській

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

"Дуже напруженою є ситуація навколо цих трьох пунктів, дуже хитка, немає ніякої впевненості в обох сторін. Варто зазначити, що під час розведення в попередніх двох випадках був настільки великий рівень недовіри з обох сторін, що відведення механічно відбувалося не за годинником, щоб навіть хвилини не втратити, а за пострілом з ракетниці. І одночасно спостережна місія перебувала по обидва напрямки", – повідомив Тука.

Крім того, він зазначив: "Була доповідь про те, що по той бік (з боку бойовиків – 5.ua) відбувається якийсь рух вантажів з блокпосту (у Станиці Луганській - 5.ua). Це не означає, що стовідсотково розпочато відведення, ні. Це означає, що відбувається, якийсь рух, можливо припустити, що це ротація".

Нагадаємо, напередодні, 9 жовтня, анонсоване розведення сторін у Станиці Луганській не відбулося, адже бойовики не дотримали слова про припинення обстрілів.

Попередній матеріал
У столичні дитсадки і лікарні пустили тепло
Наступний матеріал
У Києві презентували посібник з історії про російсько-українську війну
Loading...

Бойовики почали відведення сил поблизу Станиці Луганської - Тука

Розведення сил у Станиці Луганській реалізувати не вдалося – нові подробиці

У ГУР розповіли, як бойовики готувалися до розведення сил у Станиці Луганській

У Станиці Луганській на КПВВ відбувається мітинг місцевих мешканців