Євген Ерік
Євген Ерік скріншот

"Розумні жалюзі": завдяки своєму винаходу українець отримав змогу навчатися в NASA

Читайте по-русски
Євген отримав світове визнання, а замовлення приймає з усього світу

Диво-жалюзі – ідея українського винахідника, що підкорила світ. Євген Ерік – ще один герой проєкту "Робимо українське", створеного компанії "Метінвест" до свого 15-річчя, розповідає: спочатку хотів зробити енергоефективним власний будинок. Натомість створив унікальні розумні жалюзі, якими зацікавилися в Amazon, Tesla та Google. А організація NASA, окрім оснащення ними власних приміщень, ще й запросила розробника до себе на навчання."Мне вдалося там і вчитися, і жити там, на території NASA, де ми постійно спілкувалися з нинішніми космонавтами. І, власне кажучи, нашими викладачами були найкращі і найрозумніші люди сучасності", – ділиться враженнями винахідник Євген Ерік.

Євген отримав світове визнання, а замовлення приймає з усього світу, повідомляється в сюжеті.

Він переконаний:"Жалюзі – це, по суті, єдине вікно в цей світ "зеленої" енергії, оскільки вам належить тільки ваше вікно. Тобто не частина фасаду будинку, ні під'їзд, ні дах будинку, у вас є вікно, і його потрібно по максимуму використовувати".

Довідка. Проєкт "Робимо українське" створила компанія "Метінвест" до свого 15-річчя. Його героями вже стали десятки українців, які здивували світ своїми досягненнями. Не менш вражаючі цифри і в самої компанії: лише у власні підприємства та розвиток український міст – за півтора десятиліття компанія інвестувала понад 10 млрд доларів.

Попередній матеріал
На Вінниччині від отруєння померли двоє дітей, ще один хлопчик у реанімації
Наступний матеріал
Винахідник Євген Ерік розповів, як створював унікальну технологію економії електроенергії
Теги:
Loading...