5 канал

Розстріли на Майдані: суд продовжив заґратування п'ятьом екс-беркутівцям

У суду немає підстав вважати, що зникли ризики у справі, тож запобіжний захід підозрюваним продовжили

Екс-"беркутівці" Павло Аброськін, Сергій Зінченко, Олександр Маринченко, Сергій Тамтура та Олег Янішевський проведуть під вартою і наступні два місяці. Святошинський райсуд Києва подовжив їм такий запобіжний захід до 6 квітня. Про це повідомляє "5 канал". 

У вівторок, 6 лютого, судді дослідили свідчення ще одного потерпілого в цій справі: мешканець Львівської області 20 лютого 2014 року дістав поранення під час подій на Майдані. Загалом це вже 94-й епізод зі 128, які фігурують у справі розстрілів.

"Якщо суд вважатиме, що вони можуть виконувати свої обов'язки на свободі, то він може прийняти таке рішення. Однак досі, а ми вже тривалий час розглядаємо цю справу, в суду немає підстав вважати, що зникли ризики", – зазначає прокурор Яніс Сімонов.

"Рішення для нас звичне, строк тримання під вартою продовжують ще на два місяці за останні два роки. На жаль, доводи захисту суд враховує, але не бере до уваги настільки, щоб винести інше рішення", – каже адвокат Стефан Решко.

Нагадаємо, справу щодо вбивства 39-ти та поранення 80-ти осіб у суді розглядають уже більш як два роки. У скоєнні злочину підозрюють п’ятьох беркутівців, які весь цей час перебувають за ґратами. Наступне засідання відбудеться за тиждень, 13 лютого.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві зловили кримінального авторитета "Гегу Озургетського"
Наступний матеріал
ДТП у Харкові: суд не ухвалив рішення щодо Зайцевої та Дронова і оголосив перерву
Loading...