Олександр Щоголєв
Олександр Щоголєв 5 канал

Керував "зачисткою Майдану": чому суд щодо працівника СБУ може затягтися на три роки

Для допиту свідків у справ – а їх більш як 130 осіб – знадобиться кількадесят судових засідань

5 лютого Шевченківський райсуд столиці заслухав свідчення ще трьох потерпілих у справі екс-начальника головного управління СБУ Києва та області Олександра Щоголєва.

Загалом у справі фігурують 136 потерпілих, 17 із них уже розповіли, за яких обставин були поранені під час подій на Євромайдані в лютому 2014 року. Тепер на кожному наступному засіданні сподіваються заслуховувати свідчення трьох осіб.

"Кожен з потерпілих міг дістати не одне, а декілька ушкоджень, і про кожне ушкодження треба отримати показання. Загалом показання про участь в акціях протесту і про ті ушкодження, які він дістав в результаті силових дій правоохоронних органів", – коментує прокурор Олександр Супрун.

"Я гадаю, що суд триватиме довго, бо сьогодні з'явився графік судових засідань. До кінця червня цього року їх буде лише 14. За такої динаміки ми допитаємо всіх 136 свідків приблизно за три роки", – припустив адвокат Валентин Рибін.

Нагадаємо, Олександрові Щоголєву закидають організацію силового розгону активістів Євромайдану 18 та 19 лютого 2014 року. У матеріалах справи йдеться, що саме Щоголєв разом з іншими тодішніми високопосадовцями керував "зачисткою Майдану".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пам'яті початку Революції: Президент вшанував Героїв Небесної Сотні - фото

/
/
День гідності та свободи
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Національним дружинам" можуть дозволити носити травматичну зброю – експерт
Наступний матеріал
Мультфім українки, який cпродюсувала Анджеліна Джолі, номінували на "Оскар": що про нього відомо
Loading...