court.gov.ua

Розстріли на Інститутській: суд зробив відвід нової групи прокурорів і взяв перерву до березня – включення

Читайте по-русски
Судовий розгляд справи перенесено на 11:30 17 березня

У Києві розпочалося перше засідання суду над беркутівцями після обміну. Святошинський районний суд у рамках розгляду справи щодо розстрілів протестувальників на Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року ухвалив рішення про відведення нової групи прокурорів у справі, ставши таким чином на бік адвокатів родин Небесної Сотні. Таке рішення оголосив головуючий суддя Сергій Дячук. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" Олена Соловйова.

Заявила про відвід адвокат родичів Небесної Сотні Євгенія Закревська. Нагадаємо, це ті самі прокурори, які на попередньому засіданні апеляційної інстанції фактично випустили беркутівців на волю. За словами Закревської, прокурори таким чином показали упередженість і залежність і не виконували функції державного обвинувачення. 

Дячук сказав: "Суд вважає відвід таким, що підлягає задоволенню, тому ухвалив заяву Закревської про відвід задовольнити".

Це рішення присутні зустріли аплодисментами.

Далі суд перейшов до оголошення певних заяв і обговорення питання можливості подальшого судового розгляду справи.

За словами кореспондентки, суд зазначив, що не може вирішити питання про відвід прокурора Сергія Куцого, оскільки його не було на засіданні, і оголосив, що відповідний орган має визначити нову групу прокурорів, яка далі братиме участь у розгляді цієї справи.

Судовий розгляд справи перенесено на 11:30 17 березня. Суд додав, що за цей час інша група прокурорів, яку буде призначено, має ознайомитися з матеріалами справи.

Як повідомляв 5.UA, 29 грудня 2019 року відбувся великий обмін утримуваними особами між Україною і контрольованими Росією донецькими та луганськими бойовиками. На підконтрольну територію повернулося 76 громадян. У свою чергу, на тимчасово окуповані території доправили 127 осіб, зокрема, п’ятьох ексберкутівців, обвинувачених у розстрілах на Майдані. 14 – відмовилися повертатися до бойовиків.

Попередній матеріал
Виконавчий директор "Нафтогазу" вважає, що заслужив на премію – пояснив чому
Наступний матеріал
З 16 січня вся реклама в українських ЗМІ має бути державною мовою – Нацрада
Loading...