Судове засідання
Судове засідання 5 канал

Розстріли на Інститутській: стало відомо, коли Святошинський райсуд продовжить розгляд справи

Читайте по-русски
Адвокатка родин Героїв Небесної Сотні подала клопотання про долучення фото та відеоматеріалів свідків до матеріалів справи

Святошинський райсуд Києва продовжив розгляд щодо колишніх бійців спецроти "Беркута". Відразу на початку засідання сторона захисту подала клопотання про повторний допит експерта, оскільки вважають, що в його висновку є розбіжності, які варто уточнити. Прокурори клопотання не підтримали і відразу перейшли до заперечень, передає "5 канал".

Зазначається, що ті стосувалися огляду повідомлень у ЗМІ про події Революції Гідності. Його на попередньому засіданні надав суду один з адвокатів. Кажуть, що події висвітлені однобічно та не дають цілісної картинки того, що відбувалося. Також адвокатка родин Героїв Небесної Сотні подала клопотання про долучення фото та відеоматеріалів свідків до матеріалів справи. Розглядатимуть їх уже на наступному засіданні, яке Святошинський райсуд Києва призначив на 3 листопада. 

"Була реакція сторони обвинувачення на те, що в минулому засіданні захист надавав огляд, як він назвав, ЗМІ під час подій Революції Гідності, але по факту це був перелік офіційних заяв представників влади, які ті давали під час подій Євромайдану. І відповідно, для того щоб не склалася викривлена картина винятково від офіційних повідомлень, було надано результати розслідування всіх цих епізодів подій", – повідомила адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська.

Адвокат ексбійців спецпідрозділу МВС "Беркут" Стефан Решко наголосив: "Хронологія тих подій дає нам динаміку, динаміку розвитку, можливість спостерігати за тим, як події розвивалися в часі та просторі. А динаміка нам дає, в тому числі, й спрямованість умислів роботи державного апарату, правоохоронних органів, окремих високопосадовці".

Нагадаємо, адвокатка родин Героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська заявляла, що для можливості хоча б заочного покарання ексберкутівців, які брали участь у розстрілах учасників Революції Гідності, не було зареєстровано жодного законопроєкту. 

Попередній матеріал
"Цифрове майбутнє армії": на Михайлівській площі стартувала виставка військової техніки – включення
Наступний матеріал
Опалювальний сезон: "Нафтогаз" затвердив річний тариф для бюджетних установ
Loading...

Справи Майдану: колишньому командиру "Беркута" оголосили про підозру в організації теракту та вбивств

Суд обрав запобіжний захід експосадовцю МВС, якого підозрюють в організації вбивств мітингувальників під час Революції Гідності

Розстріли Євромайдану: у Києві судитимуть кулеметника спецзагону "Омега"

Розстріли на Майдані: у суді допитали медика Жуковську, яку поранили в шию під час Євромайдану – включення

Одіозна суддя Волкова, яка заґратувала генерала Павловського, у 2014-му відпустила командира "чорної роти Беркута"

Ексберкутівця Маринченка, якому закидають розстріли мітингарів під час Революції Гідності, поновили на посаді у поліції