Іван Вінник
Іван Вінник 5 канал

"Розпродаж" танків і БМП: Вінник розповів про розкрадання майна в ЗСУ за часів екс-міністра оборони

Іван Вінник запросив Анатолія Гриценка до дискусії з тих питань, які розслідує очолювана ним Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України

В ефірі "5 каналу" народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка", голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для проведення розслідування відомостей щодо фактів розкрадання в Збройних силах України та підриву обороноздатності держави у період з 2004 по 2017 роки Іван Вінник відповів на закиди кандидата в Президенти Анатолія Гриценка, що він, начебто, ніколи не розпродавав військове майно, перебуваючи на посаді міністра оборони України.

"Дозволю собі показати деякі документи. Коли Гриценко каже, що він не розпрадавав майно, а це робив хтось інший, то от, наприклад, його публічна позиція станом на 1.11.2006 – Анатолій Гриценко обурюється, що Кабмін намагається усунути його від процесу реалізації надлишкового майна", – зачитав Вінник.

"Потім він радіє, що йому повернули право реалізовувати майно. А от наказ міністра оборони Гриценка, де він каже, що все надлишкове майно "тільки за моїм особистим підписом", – зауважив голова ТСК.

Окрім того, Іван Вінник запросив Анатолія Гриценка до дискусії з тих питань, які розслідує очолювана ним Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України.

"Ми його офіційно запрошуємо і прямо в його штаб скинемо запрошення, спробуємо це також продублювати на сайті ВР, яка висвітлює анонси роботи ТСК. Тобто, якщо є зауваження, будь ласка, Анатолій Степанович, ми із задоволенням послухаємо, чому необхідно було розпродавати танки Т-72 по $40 тисяч чи БМП по $7 тисяч", – повідомив Вінник.

Детальніше про етапи руйнування ЗСУ та причини відмови від Плану дій щодо членства в НАТО з боку Януковича і Тимошенко дивіться у повному відео інтерв'ю:

 

Попередній матеріал
Презентація Всеукраїнського громадського форуму "Відкритий діалог" – відео
Наступний матеріал
Зустріч "День народження Романа Сущенка – журналіста, художника, політв'язня" – відео
Loading...

Поспішали, бо треба на передову: в Тернополі провели незвичне військове "експрес-весілля"

Розкрадання в ЗСУ та підрив обороноздатності держави 2004-2017: засідання Тимчасової слідчої комісії ВР – трансляція

Тактика маскування: як на Приазовському напрямку ворог намагається приховати розташування своїх снайперів

Ворог 10 разів обстріляв позиції ЗСУ, поранено двох українських армійців – штаб ООС

30% всіх доходів нашої сім'ї ми віддаємо на армію чи волонтерство – Юрій Луценко

Наймолодшого українського моряка у СІЗО РФ могли заразити гепатитом – Полозов