Розгляд справи щодо частот "5 каналу", ТВі та СТБ перенесено на наступний рік [відео]

  Розгляд справи по-суті щодо частот та ліцензій "5 каналу", ТВі та СТБ Вищий адміністративний суд України - переніс на 25-е січня наступного року.

  Доти судді мають розглянути клопотання представника іще однієї телекомпанії - "Немо", яку рішенням суду від 30-го серпня також позбавили ефірних частот. Термін для касації ця компанія пропустила і тепер просить його поновити, та приєднати скаргу до касаційних скарг інших каналів. Розгляд цього клопотання Вищий адміністративний суд призначив на 18-те січня 2011-го року.

  Нагадаємо, представники 5-го каналу, ТіВіай та СТБ оскаржують постанови судів попередніх інстанцій, за якими у компаній забрали право мовлення на низці частот і анулювали ліцензії на мовлення. У касаційній скарзі "5 канал" просить повернути справу до суду першої інстанції.

  Тетяна Малашенкова, представник "5-го каналу" в суді: "Сподіваємось, що суд все-таки дослухається до вимог і позицій касаційних скарг, які будуть подані скаржниками, а саме: направити справу на новий розгляд, щоб суди першої і другої інстанції вже не припускалися помилок, щоб були викликані в якості свідків члени нацради з питань ТБ і Радіомовлення, щоб вони дали свідчення, як насправді все відбувалося. Крім того, щоб суд залучив аудіозапис засідання Нацради".

  Попередній матеріал
  Чорнобильці свої пенсії вибивають у держави через суди [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Греції черговий страйк транспортників
  Теги: