5.ua

Розгляд апеляції Пукача відклали на кінець квітня

  Розгляд апеляційної скарги екс-генерала МВС Олексія Пукача перенесли на 28 квітня. До того часу Апеляційний суд Києва має звернутися до експерта з державних таємниць з питанням про те, чи можна проводити апеляційний розгляд справи Пукача у відкритому режимі.

  Адже сьогодні до судової зали не пустили ані вільних слухачів, ані журналістів, хоча ще попереднє засідання відбувалося в присутності телекамер. Перенесення розгляду апеляції захисник інтересів Мирослави Гонгадзе адвокат Валентина Теличенко вважає затягуванням часу. Нагадаємо, рік тому Печерський суд Києва засудив Олексія Пукача до довічного позбавлення волі, визнавши його винним у вбивстві Гонгадзе.

  Валентина Теличенко, захисник Мирослави Гонгадзе: "Державний експерт може оцінити наявність чи ні державної таємниці в конкретному документі. Але якщо йдеться про передбачення на майбутнє – буде чи не буде державна таємниця в конкретному судовому процесі – то державний експерт не уповноважений робити висновків. Я розцінюю відкладення до 28 квітня, як зволікання з розглядом апеляційних скарг".

  Григорій Демиденко, адвокат Олексія Пукача: "Було прийнято рішення про закритий процес. Я не можу говорити на користь чи не на користь. Я повинен захищати всіма засобами, в тому числі і державною таємницею, якою я володію".

  Попередній матеріал
  Полтава долучається до блокади російських товарів
  Наступний матеріал
  У Люстраційному комітеті розповіли, як чиститимуть владу від злочинців