5.ua

Полтава долучається до блокади російських товарів

  До економічного бойкоту російських товарів та послуг закликають у Полтаві. Другий день поспіль тамтешні активісти поширюють містом листівки та наліпки із переліком торгових марок російського походження.

  Агітки місцеві поліграфісти надрукували безкоштовно. Сьогодні полтавські активісти пікетували відділення "Сбербанку Росії". Вони закликають земляків забрати свої вклади з цієї фінустанови. Водночас, автомайданівці продовжують бойкот російських автозаправок, закликаючи людей не користуватися їхніми послугами. Надалі активісти планують звернутися до представників магазинів із проханням ввести для російських товарів спеціальне помітне маркування. Із кожним днем, констатують організатори, прибічників у цієї безстрокової акції стає все більше.

  Юрій Романов, громадський активіст: "Російські товари, які продаються на території України, є джерелом фінансування російської агресії на території України".

  Діонісій Каплін, організатор акції: "Я вважаю, що просвітницькі методи зараз найбільш ефективні. Ми розуміємо, що якщо зараз українці не відреагують економічно на російські товари, то завтра всі наші гривні перетворяться на кулі з автомату Калашнікова".

  Юрій Мельник, представник полтавського Автомайдану: "Мы ездим по российский автозаправкам, по производству, доходы от которых уходят в Россию, проводим акцию перед банком России, доходы которого идут тоже в Россию. Этим мы выражаем признательность всего нашего народа и призываем пикетировать, кто как может, действия российских властей и не финансировать войну".

  До такого бойкотувалися напередодні на Прикарпатті. В Івано-Франківську у трьох найбільших торговельних мереж з полиць зникли товари російського виробництва. Зокрема, з крамниць прибрали алкоголь, чай та побутову хімію.

  Попередній матеріал
  Парубій: російські збройні сили згруповані по периметру українсько-російського кордону
  Наступний матеріал
  Розгляд апеляції Пукача відклали на кінець квітня
  Теги:
  Loading...