Виборча дільниця
Виборча дільниця dialog.ua

Роздача "продуктових наборів": на місцевих виборах зафіксовані порушення

У Луганській, Житомирській, Київській і Донецькій областях зафіксовані порушення на виборах в об'єднані територіальні громади

Сьогодні, 29 жовтня, в Україні проходять перші місцеві вибори в 202 об'єднаних територіальних громадах.

Вибори в ОТГ проходять у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Громадська організація Опора, на кількох виборчих дільницях зафіксувала порушення. У Луганській області на виборчій дільниці виявлено агітаційний плакат партії "Наш край"; в Житомирській області кілька бюлетенів виявилися повністю порожніми; в Київській і Донецькій області деякі дільниці відкрилися із запізненням; на Рівненщині п'ятеро виборців хотіли проголосувати без паспортів. 

Також, прес-служба Нацполіції повідомила, що працює 29 жовтня в посиленому режимі у зв’язку з проведенням місцевих виборів.

Поліція забезпечує охорону виборчих дільниць та правопорядок поблизу них у зв’язку з проведенням місцевих виборів, мовиться в повідомленні.

Разом із тим поліція проводить перевірку по повідомленнях про порушення, які надходили упродовж виборчої кампанії. За даними поліції, в період проведення виборчої кампанії до територіальних органів поліції надійшло 71 повідомлення про події, пов’язані з цим процесом. За результатами перевірки цих повідомлень слідчі підрозділи відкрито 6 кримінальних проваджень. Два з них відкрито у зв’язку з надходженням інформації про можливий підкуп виборців шляхом роздачі так званих "продуктових наборів" – в Кілійському районі Одещини та у Хмельницькому районі Хмельницької області.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Дим, кувалди, тактична група поліції: масова бійка через скандальну АЗС на Позняках – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Новий ураган вирує у Німеччині з ночі: людям радять не виходити з будинків
Наступний матеріал
Сьогодні під ВР перебуває близько 400 мітингувальників
Loading...

У 201 об'єднаній тергромаді України розпочалися перші місцеві вибори

У Києві вночі автомобіль патрульної поліції збив пішохода

Справа Коханівського: ОУНівцям інкримінують одразу три статті Кримінального Кодексу

Штурм Святошинського суду: кого вже відпустили з відділку поліції