Оголошення вироку Савченко // 21 5 канал

Російський суд оголосив перерву, коли Савченко почала говорити

У російському Донецьку другий день безпрецедентні заходи безпеки в суді і біля нього, бо виголошують вирок Надії Савченко

Коли українська бранка почала коментувати неправдиві звинувачення, суддя перервав засідання на 15 хвилин. Потім взагалі вигнали усіх із судової зали і змусили наново пройти перевірку через металошукачі, начебто задля безпеки.

До перерви суддя зачитав послужний список української льотчиці. Депутати прогнозували, що рішення оголосять до обіду, бо сторінок обвинувачення залишилося небагато. Але тепер невідомо, коли виголошення вироку відновиться.

Напередодні суддя зачитав результати експертизи тіл загиблих журналістів згідно з якими смерть настала через вибух. Говорили й про головне алібі Надії - відео, де вона зафільмована у полоні бойовиків.

Сама ж Надія назвала текст оголошення вироку "сорока томами маячні". Наголосила, що оскаржувати вирок не планує, а рівно за 10 днів після рішення суду поновить сухе голодування.

Як повідомляв 5.ua, напередодні один з адвокатів льотчиці Микола Полозов розповів, що суд ще не оголосив Савченко винною – вирок оприлюднять у кінці.

Попередній матеріал
Активісти повідомили про місце перебування Олега Сенцова
Наступний матеріал
Керрі в ході візиту до РФ мав би домогтися зустрічі із Савченко - Гопко
Теги:
Loading...

Надію Савченко конвоюють 16 автоматників – Цеголко

У російському суді продовжують виголошувати вирок Надії Савченко

У Грузії балет "Сухішвілі" підтримав Савченко бойовим танцем під російським посольством