Оголошення вироку Савченко // 21 5 канал

Сьогодні у російському Донецьку продовжать виголошувати вирок Савченко

  У понеділок зачитали результати експертизи тіл загиблих журналістів, згідно з якими смерть настала через вибух

  Говорили й про головне алібі Надії - відео, де вона зафільмована у полоні бойовиків. Сама ж Надія назвала текст оголошення вироку "сорока томами маячні". Вона наголосила, що оскаржувати вирок не планує, а рівно за 10 днів після рішення суду поновить сухе голодування.

  До зали суду не пустили 13 іноземних дипломатів, журналістам обмежили доступ. Більшість представників ЗМІ спостерігали за процесом через відеотрансляцію в сусідньому приміщенні.

  "Вона не чекає справедливості від російського суду. Але вона також вважає, що таким чином вона повернеться додому раніше, і вона думає, що це досить хороша причина. Переговори про звільнення Савченко, безумовно, тривають і ми не виключаємо варіанту, що обвинувальний вирок не матиме жодного значення", - заявив адвокат української льотчиці Марк Фейгін.

  "Політична влада України, всі прийшли сюди, щоб підтримати Надію і заявити ще раз те, що 28 лідерів Європейського Союзу і президент США заявили - звільніть Надію Савченко, відпустіть її додому в Україну. Я думаю, що це повинно обов'язково відбутися", - додав прес-секретар Президента України Святослав Цеголко.

  Як повідомляв 5.ua, напередодні один з адвокатів льотчиці Микола Полозов розповів, що суд ще не оголосив Савченко винною – вирок оприлюднять у кінці.

  Нагадаємо, Марина Порошенко звернулася до дружини президента США Мішель Обами з проханням долучитися до міжнародної кампанії зі звільнення та повернення українців, які нині незаконно ув'язнені в Росії.

  Попередній матеріал
  NASA вперше вдалося зняти вибух зірки
  Наступний матеріал
  Поблизу Авдіївки троє бійців підірвалися на міні
  Теги:
  Loading...

  Початок кінця показового судилища: як зачитували вирок Надії Савченко

  Савченко на оголошенні вироку: "Боремося до кінця!"

  Адвокат: вирок Савченко – лише формальність, після якої можна буде запустити процес обміну

  13 іноземних дипломатичних місій не пустили на суд над Надією Савченко

  Фейгін: Коли вирок набуде чинності, Надія Савченко поновить сухе голодування

  5 канал - трансляція наживо