Ганна Гопко 5 канал

Керрі в ході візиту до РФ мав би домогтися зустрічі із Савченко - Гопко

Дуже важливо, щоб Джон Керрі поставив пріоритет у розмові і з Лавровим, і з Путіним щодо неприпустимості злочинного "суду" і процесу в справі Савченко, коли не допускають дипломатів

Держсекретар США Джон Керрі в ході візиту до Російської Федерації мав би домогтися зустрічі із Надією Савченко. Про це в ефірі "5 каналу" заявила голова Комітету ВР у закордонних справах, народний депутат Ганна Гопко.

"Ми знаємо, що з 22 по 25 березня в Росії перебуватиме Держсекретар Сполучених Штатів Керрі, який 8-9 березня разом із Байденом зробив заяву про підтримку Надії Савченко і приєднання до загальносвітової акції на її звільнення з російської тюрми. Тому дуже важливо зараз, щоб Керрі – це буде справжнім виявом американської солідарності з політичними в'язнями, які перебувають в російських тюрмах, - відвідав її (Савченко – 5.ua) і також поставив пріоритет у розмові і з Лавровим, і з Путіним щодо неприпустимості ось цього злочинного суду і процесу, який зараз відбувається, коли не пускають дипломатів", – сказала вона.

Гопко наголосила: "В такий спосіб ми зможемо побачити, наскільки американська дипломатія, не лише на словах, але і своїми діями буде сприяти звільненню Надії Савченко".

Як повідомляв 5.ua, посли країн G7 закликали Росію "негайно звільнити Савченко". 15 березня вони зробили спільну заяву щодо дій Росії у справі викраденої українки.

Попередній матеріал
Російський суд оголосив перерву, коли Савченко почала говорити
Наступний матеріал
У метро Брюсселя прогриміли два вибухи – ЗМІ
Loading...

У Грузії балет "Сухішвілі" підтримав Савченко бойовим танцем під російським посольством

Надію Савченко конвоюють 16 автоматників – Цеголко

У російському суді продовжують виголошувати вирок Надії Савченко

Юридичних механізмів для вирішення питання Савченко немає - нардеп

Процес над Савченко невигідний Путіну, але він не може його зупинити - експерт

5 канал - трансляція наживо