5.ua

Російські війська стягують артилерію на передову, прикриваючись навчаннями

Захисники Трьохізбенки впевнені – навчання вздовж лінії розмежування бойовики розпочали, щоб тримати українську сторону в постійній напрузі

Російсько-гібридні  війська  стягують артилерію на передову. Причому намагаються прикривати все це навчаннями. Скупчення ворожої техніки фіксують українські  розвідники. Тим більше, що окупанти не надто ховаються – неподалік Трьохізбенки відкрито пристрілювали самохідні установки. 

Бойовики не обстрілювали Трьохізбенку вже кілька місяців. Однак попри це тут дуже чутно гучну канонаду артилерії. Російські найманці, порушуючи Мінські угоди, проводять навчання на полігоні розташованому неподалік лінії розмежування.

Військові кажуть, що бойовий вишкіл терористичні угрупування розпочали на початку тижня. Відтоді ворожа зброя не замовкає.

Захисники Трьохізбенки впевнені, навчання вздовж лінії розмежування бойовики розпочали, щоб тримати українську сторону в постійній напрузі.

Крайній український опорний пункт з ворожими позиціями на цій ділянці фронту розділяють лише 700 метрів. Однак диверсанти не припиняють спроб зменшити цю відстань. Останню їхню вилазку зафіксували в ніч проти понеділка.

Умовною лінією розмежування є річка Сіверський Донець. З підконтрольного Україні берега чітко продивлятися периметр заважає так звана зеленка. У розвідку армійці ходять на окуповану територію. 

Під час виходу з'ясовують, що вночі бойовики замінували встановлений там український прапор.

Вже після від’їзду з Трьохізбенки знімальної групи "5 каналу" військові  повідомили, що бойовики обстріляли українські позиції з гранатометів. Кілька вибухів пролунали поруч із опорним пунктом. Таку активізацію на передовій армійці пов'язують із черговим етапом Мінських перемовин.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
Мінагропрод підтримує продаж прав на оренду земель сільгосппризначення
Наступний матеріал
Посольство США у Росії прокоментувало переговори у Мінську

Захисники Трьохізбенки цілодобово готові дати відсіч ворогу

Бійці АТО розповіли, хто воює на боці бойовиків поблизу Трьохізбенки

Захисники Трьохізбенки про ворога: "Далі вони не пройдуть!"

Трьохізбенка: позиції бійців 92-ї бригади бойовики обстрілюють щоночі

Трьохізбенка: як українські бійці використовують відносне затишшя

5 канал - трансляція наживо