Захисники Трьохізбенки цілодобово готові дати відсіч ворогу

Позиції українських армійців неподалік Трьохізбенки майже впритул прилягають до розташування терористів. Військовослужбовці кажуть: іноді навіть чують, як бойовики перемовляються поміж собою

Трьохізбенка на Луганщині – один із небагатьох населених пунктів на лінії протистояння з російсько-терористичними військами, який уже майже три місяці не знає ворожих обстрілів. Утім, справжньої тиші там немає – з окупованих сіл по інший бік Сіверського Дінця бойовики постійно обстрілюють мирні селища та позиції українських військовослужбовців, які розташовані неподалік Трьохізбенки.

Позиції українських армійців неподалік Трьохізбенки майже впритул прилягають до розташування терористів. Військовослужбовці кажуть: іноді навіть чують, як бойовики перемовляються поміж собою.

З Пришиба бойовики стріляють переважно по розташованому за кілька кілометрів звідси Кримському, який контролюють українські військовослужбовці. Армійці кажуть: обстріли іноді не стихають всю ніч, а вже зранку бойовики відводять заборонене Мінськими угодами озброєння подалі від лінії зіткнення.

Присутність російських кадрових військових на ворожих позиціях українські армійці розпізнають за тактикою ведення бою.

Українські військові кажуть, що готові давати відсіч ворогу. Але не проти, щоб досвідчені бійці допомагали їм тут, на передових позиціях.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
В Україні з’явилась програма контролю за якістю ліків
Наступний матеріал
Порошенко призначив в.о. голови Харківської ОДА

Бійці АТО розповіли, хто воює на боці бойовиків поблизу Трьохізбенки

Захисники Трьохізбенки про ворога: "Далі вони не пройдуть!"

Трьохізбенка: позиції бійців 92-ї бригади бойовики обстрілюють щоночі

Трьохізбенка: як українські бійці використовують відносне затишшя

14 обстрілів за добу на Донбасі: ворог атакує Авдіївку і Трьохізбенку

5 канал - трансляція наживо