5.ua

Бійці АТО розповіли, хто воює на боці бойовиків поблизу Трьохізбенки

Диверсійно-розвідувальні групи, сформовані із місцевих сепаратистів, дошкуляють нині українським захисникам, які боронять мирну країну неподалік Трьохізбенки. Армійці кажуть, місцеві, що пішли найманцями до росіян, досконало знають місцевість, тож можуть завдати чималого клопоту

Із передової, де немає так званої сірої зони, – репортаж Вікторії Ковальової.

До незнайомців із місцевою пропискою вартові Трьохізбенки ставляться насторожено. Вже другий рік у селі місцевих чоловіків майже немає. За даними розвідки, значна частина з них воює на боці терористів. ГУР також повідомляє, що саме місцеві найманці нині закріпилися за річкою на ворожих позиціях.

Сіверський Донець – річка, по якій на Луганщині проходить лінія розмежування. Так званої сірої зони на цій ділянці фронту немає. З одного берега позиції українських армійців, з другого за кількасот метрів звідси розташувалися бойовики.

Село, в якому продовжують жити рідні бойовиків, уже півтора місяця не обстрілюють. Приціли гаубиць та мінометів спрямовують на сусіднє Кримське.

Попри відсутність обстрілів на цій ділянці, з настанням ночі активізуються ворожі диверсанти. Бійці вчасно реагують і не дають їм перетнути умовний кордон. Те, чого не бачить оптика, помічає так званий "собачий патруль". Рудик, Циган і Гриша вчасно повідомляють про наближення чужинців. 

Військовослужбовці передбачають, що тривала тиша на цій ділянці фронту невдовзі може не сподобатися російським кураторам бойовиків. Тому чекають на провокації і укріплюють свої позиції.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська область, "5 канал"

Попередній матеріал
На бізнес-форумі в Індонезії українські фармкомпанії підписали контракти для експорту продукції – Ковалів
Наступний матеріал
Російські окупанти в Криму частково відновили пропуск навпроти КПВВ "Чаплинка"
Теги:
Loading...

Захисники Трьохізбенки про ворога: "Далі вони не пройдуть!"

Трьохізбенка: позиції бійців 92-ї бригади бойовики обстрілюють щоночі

Трьохізбенка: як українські бійці використовують відносне затишшя

14 обстрілів за добу на Донбасі: ворог атакує Авдіївку і Трьохізбенку

Військові 92-ї бригади взяли під опіку дитячий садок в Трьохізбенці

5 канал - трансляція наживо